8. kolo OP: FK Kralupy 1901 - Vltavan Chvatěruby 4:1 (2:0)

Konečně se k nám naklonilo to štěstíčko

V dalším kole, opět na domácím trávníku jsme přivítali Vltavan Chvatěruby. Kterého jako nás opustil po předchozích nezdarech trenér.

Od první minuty jsme byli jasně lepším týmem, ale opět nám to tam nechtělo padnou zakončení J. Poláka scházela větší přesnost a když již byl hostující brankář překonán zazvonila branková konstrukce ( v celém utkání celkem 4x). Hosté hrozili hlavně brejky, které jsme jim vytvářeli svými chybami. První branka přišla po tečované střele Jeřábka, ale za tu snahu už to tam padnou muselo a díky bohu i padlo ses štěstím. Po jedné z našich x chyb měli hosté možnost zahrávat trestný kop z hranice šestnáctky, v tu chvíli nás podržel Křemeňák. Uklidňující branku jsme přidali v nastaveném čase první půle, kdy Jeřábek obral hostující stopera o míč a předložil Toporovi před prázdnou branku.

O přestávku jsme si řekli pár slov a to hlavně nedostat kontaktní branku.

Bohužel neuběhlo ani šedesát sekund druhé půle a bylo sníženo. Chybu domácího beka potrestali hosté kontaktní brankou, hned byla naše hra nervózní a nepřesná. Naštěstí nějaký větší tlak Vltavanu nepřišel a my jsme se mohli soustředit na vstřelení další branky, která by nám přinesla opět dvoubrankové vedení a klid do našich řad. Při třetí brance u nás stálo štěstíčko a opět to bylo při střela Jeřábka z hranice šestnáctky kdy nastřelil záda bránícího hráče. Poslední slovo měl Matějček, kdy dorazil do prázdné brány míč po špatném vyběhnutí hostujícího brankáře. Škoda, že nám nevyšlo v průběhu druhé půle více brejků a tudíž i rozdíl ve skóre mohl být větší.

Chtěl bych poděkovat kotli, který se po delší době sešel ve větším počtu a jak za starých časů byl i slyšet. Dále bych chtěl poděkovat pivním expertům od klandru. Škoda, že většina z nich už nemůže navlíknout kopačky, jelikož je vůbec ráda, že chodí či by se neohnula, aby si je zavázala. S jejich pomocí by jsme mohli hrát Synot ligu, být ve finále LM a možná by některý z nich po vzoru Masopusta či Nedvěda převzal Zlatý míč. Přesně pro Vás to hrajeme, aby jste při té klobáse a nějakým tom pivku měli vůbec co řešit a spekulovat jak se to hrálo za Vás. Již nějaký pátek se tu nehraje druhá liga či jiná vyšší soutěž z který všichni žijete a srovnáváte s(e)  ní…a proto Kaučuk pYčo.
 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, Kralupy nad Vltavou, 27801
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode