9. kolo OP: Sokol Dolany - FK Kralupy 1901 5:1 (2:0)

 

 

Vlastní nedisciplinovanost jednotlivce nás obrala o body

Na druhé utkání pod novým lodivodem jsme zajížděli do blízkých Dolan. Po minulém vítězství jsme chtěli tyto body potvrdit i na horké půdě Sokola. První třicet minut jsme byli lepší na míči a opět jsme zklamali v zakončení postupně Topol, Gabčo a následně i Polák. Poté přišlo rozhodující moment utkání, lehce postrčený a  plachtící ve vzduchu Řenč zahrál na hranici šestnáctky rukou ( spíše než o úmysl se jednalo o nešikovnost) a hlavní arbitr se rozhodl pro volný kop, bohužel na pokyn pomezního kolegy změnil svoje rozhodnutí a ukázal na pokutový kop. I když Křemeňák vystihl stranu na prudkou střelu, umístěnou přesně k tyči neměl nárok. Poté přišel jeho zkrat, který se v jeho podání opakuje již několikátý zápas za sebou. Vulgárními urážkami posílal do všech „koutů světa“ hlavního arbitra. Ten bez milosti vytáhl červený kartonek- zaslouženě. Do brány proto musel Matějček st., bohužel netrvalo dlouho a jeho první kontakt s míčem byl, když ho vyndával ze své branky.


O přestávce nebylo ani co probírat, jen nedostat ostudný debakl a snažit se s výsledkem ještě něco udělat.


Hned z kraje druhé půle prošel Matějček ztuhlou domácí obranou, bohužel jeho střela jen těsně minula vzdálený kout branky. Neuběhlo ani třicet sekund a domácí již vedli o tři branky, kdy si na střílený centr naběhl Vondra a překonal Kralupského „gólmana“.

I přes početní nevýhodu hostů byla hra vcelku vyrovnaná, ale i přesto další branku přidali domácí, kdy po skrumáži na malém vápně nikým neatakovaný domácí hráč dorážel do prázdné branky. Pátou branku přidal domácí Špička, o poslední branku utkání vstřelili hosté  pokutového kopu, kterému opět pomohl až asistent rozhodčího, který se snažil trošku kompenzovat penaltu první půle. Střelcem čestné branky hostů byl Řenč.


Jediný zkrat jedince rozhodl o vývoji utkání, i kdyby rozhodčí pískl deset takových penalt, tohle si jedinec nesmí dovolit. Poškodil celý tým, připravil ho jakoukoliv možnost bojovat o obrácení výsledku.

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, Kralupy nad Vltavou, 27801
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode