B mužstvo doma podle očekávání porazilo Hostín

Byl první máj, lásky čas a naše "B" mužstvo hostilo na stadionu V Olších poslední tým tabulky Sokol Hostín.

Od úvodního hvizdu rozhodčího Luďka Dudoka náš mančaft držel míč na svých kopačkách a prakticky po celý první poločas nepustil hosty přes polovinu hrací plochy. Tuto herní převahu však ne a ne přetavit v gól. Nejprve mířil těsně vedle Dobiáš, poté se neujaly ani pokusy Hrabala, Kintera či Nikolova. Střeleckou smůlu protrhl až ve dvaatřicáté minutě z pokutového kopu Václav Šour. Zanedlouho na to zvyšoval na rozdíl dvou branek Adam Kolmistr a v nastavení prvního poločasu se po pěkné akci Nikolova s Kinterem prosadil Miroslav Vintr.

Po prvních pětačtyřiceti minutách byl tak stav 3:0.

Ve druhém poločase pokračovala jednoznačná převaha kralupských borců a domácí gólostroj se opět pomalu rozjížděl. Na 4:0 dával Dalibor Dobiáš, který zužitkoval nádherný centr Martina Kolmistra. Poté Hrabal zvyšoval kladenským nártem na 5:0. V šestašedesáté minutě skóroval i s velkou dávkou pověstného štěstíčka Kinter. Konečný výsledek zajistil svým druhým gólem v utkání Václav Šour.

Konečný výsledek mluví za vše. 7:0 pro kralupský "B" tým.

FK Kralupy 1901 "B" - Sokol Hostín 7:0 (3:0)

Góly: 32. z pen. a 69. Šour, 40. A. Kolmistr, 45. Vintr, 54. Dobiáš, 63. Hrabal, 66. Kinter

Sestava: Rašek - Faltus, Hemr, Nikolov, Šour - M. Kolmistr, Hrabal, A. Kolmistr, Kinter - Vintr, Dobiáš