B mužstvo: Ostuda v Hostíně

Sokol Hostín - FK Kralupy 1901 "B" 2:3 (2:2)

Góly: A. Kolmistr 2, Felix

Sestava: Šour - P. Pešek ( 60. Valdhans), Tichý, Krpec, Kinter - M. Kolmistr, M. Pešek, Kefurt, Felix - Malík, A. Kolmistr


Rezerva i přes strašidelný, až ostudný výkon veze tři body z Hostína.


Utkání pro nás začalo velmi dobře, kdy náš mančaft po pár minutách od úvodního hvizdu poslal do vedení tečovanou střelou z hranice velkého vápna Tomáš Felix.

Zanedlouho na to zvyšoval na rozdíl dvou branek Adam Kolmistr a zápas vypadal jako jednostranná záležitost. Jenže skutek utek.

Naši hráči úplně přestali hrát, nedali si přihrávku, neběhali, nebojovali. Dělali zbytečné individuální chyby. Když pak po životním přímém kopu a střele do prázdné brány Jehla vyrovnala, byli domácí na koni.

Šance jsme si však i přes svoji zbytečnou pasivitu vytvářeli dál. Za zmínku stojí například příležitosti Martina Peška, bratrů Kolmistrů nebo přímý kop Richarda Kintera. Všechny šance však zůstaly nevyužity.

O poločasové přestávce trenér Nešetřil velmi důrazně a po právu hráčům domluvil a týmu to ze začátku druhého dějství pomohlo. Po centru Felixe strhl vedení na naší stranu hlavičkou Adam Kolmistr.

To však naše hráče opět uchlácholilo a začali být opět pasivní. Hostín byl lepší. Ano, čtete dobře, nejhorší tým široko daleko byl lepší. 

Uklidnit nás mohl čtvrtým gólem Martin Pešek, který v samostatném úniku obešel brankáře a řítil se nikým neatakovaný na odkrytou bránu. Jenže 7,32 metru široká a 2,44 metru vysoká branka mu nestačila. 

Do konce utkání jsme se tak báli o výsledek.

Výkon hlavního sudího já osobně komentovat raději nebudu (zainteresovaní vědí).

Tým podal nejhorší výkon snad od dob Rakouska-Uherska a měl by se nad sebou zamyslet. Štěstím také je, že hráči Hostína v těchto situacích za daného stavu, jak se říká, neumí chodit. Jiné mužstvo by naši laxnost a hlavně neuvěřitelné podcenění soupeře, zle potrestalo. 

Dle mého soudu ostuda, i když za tři body.

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, Kralupy nad Vltavou, 27801
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode