B mužstvo s Postřižínem po přestřelce prohrálo 4:5

Naše rezervní mužstvo díky změně pořadatelství přivítalo na stadiónu V Olších celek z Postřižína.

Vstup do zápasu se vůbec nevydařil a hned ve druhé minutě se prohrávalo 0:1. Zbraně jsme však neskládali. Naopak. V osmnácté minutě vyrovnal Martin Kolmistr a o čtyři minuty se krásnou střelou ze zhruba pětadvaceti metrů blýskl Martin Kefurt.

Ve 25. minutě bylo sice opět vyrovnáno, ale nerozhodný stav trval pouhé tři minuty. K přímému kopu z hranice velkého vápna se postavil Kefurt a opět nádherným způsobem rozvlnil síť soupeřovy svatyně. 3:2!

Od té doby jsme utkání kontrolovali a když v 62. minutě navýšil vedení Kevin Valdhans vypadalo to, že je rozhodnuto. Jenže od sedmdesáté minuty přišel kolaps, který si nikdo nedokáže vysvětlit. Tři góly postřižínských fotbalistů obrátily stav utkání vzhůru nohama a na odpověď jsme se již bohužel nezmohli.

Pohledný zápas tak skončil spíše hokejovým skóre 4:5 pro hosty z Postřižína.

FK Kralupy 1901 "B" - FC Postřižín 4:5 (3:2)

Góly: 18. M Kolmistr, 22. a 28. Kefurt, 62. Valdhans - 2. Sedláček, 25. a 72. Moravec, 81. a 85. Kutička

Sestava: Rašek - Valdhans, Kinter, Grich, Hájek - M. Klier (46. Mikulka), Kefurt, M. Kolmistr, Felix - D. Klier (63. Dobiáš), Pakandl