B tým: tucet gólů v síti Nové Vsi!

Béčko se v posledním výjezdu této sezóny utkalo s nedalekou Novou Vsí, momentálně nejhorším týmem v celém okrese.

Novoveští v průběhu prvního poločasu jen dokazovali, proč je jejich postavení v tabulce takové. Po celou dobu jsme byli doslova nastěhovaní na jejich polovině a domácí se jen jednou osmělili ke střele snad ze třiceti metrů, kterou však Šuda pohodlně chytil.

Skóre jsme otevřeli hned ve druhé minutě. Peškův centr zužitkoval střelou z voleje Martin Kolmistr. Poté skóre navýšil dvakrát Hemr a hned čtyřikrát Dalibor Dobiáš. Těsně před koncem poločasu na poločasových 0:8 skóroval Pavel Poláček. Nutno však podotknout, že většinu gólů jsme dovezli „až do kuchyně“ a domácí gólman byl bez jakékoli šance zasáhnout.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky jsme však vstoupili laxně a úplně zbytečně si nechali vstřelit hned tři góly. Žádné větší drama jsme ale nedopustili a dalšími góly v podání Hemra, Felixe a hned dvakrát Poláčka jsme uzavřeli skóre na konečných a spíše hokejových 3:12. A to ještě brankář Šuda neproměnil pokutový kop.

V posledním utkání sezóny 2016/2017 hostíme na stadionu V Olších rezervu Sokola Všetaty.

Sokol Nová Ves – FK Kralupy 1901 „B“ 3:12 (0:8)

Góly: 55. Vancl, 64. a 67. Kosina – 2. M. Kolmistr, 5., 25., 32. a 40. Dobiáš, 8., 32., a 69. Hemr, 44., 73. a 87. Poláček, 79. z pen. Felix

Sestava: Šuda – Kulhavý (46. Valdhans), Černý, Bartoš, Kinter (46. D. Klier) – Felix, M. Kolmistr, M. Pešek, Poláček – Dobiáš (46. Malík), Hemr