B tým: výsledek hrozivý, předvedená hra dobrá

Naše rezerva se v posledním domácím utkání tohoto kalendářního roku utkala na stadionu V Olších se Sokolem Ledčice.

První poločas jsme to byli my, kdo měl míč častěji na svých kopačkách, ale rozvlnit síť za zády hostujícího brankáře Klatovského se nám nepovedlo. A že šance na to byly. Například Denis Klier zklamal tváří v tvář gólmanovi nebo Pečený s Mikulkou pálili ve slibných pozicích vedle.

Ledčičtí si za celý první poločas vytvořili všeho všudy tři šance a radovali se ze tří gólů. Nutno podotknout, že jsme jim všechny tyto branky trestuhodně darovali. Nejprve ve třetí minutě vyslal Nikolov nepovedenou malou domů Janovského a ten neměl problém skórovat. V šestadvacáté minutě hosté po faulu Martina Kliera zahrávali pokutový kop a pět minut před prvního poločasu zvýšil na rozdíl tří branek Uher, který využil špatného odkopu Luboše Šudy.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Balón byl po většinu času v naší moci, ale gólově se činili především hráči hostí. V 56. minutě se trefil Sršeň a na potupných 0:5 završil ve dvaasedmdesáté minutě Hudeček.

Zápas se pak poslední čtvrthodinu prakticky jen dohrával.

FK Kralupy 1901 "B" - Sokol Ledčice 0:5 (0:3)

Góly: 3. Janovský, 26. z pen. Černý, 40. Uher, 56. Sršeň, 72. Hudeček

Sestava: Šuda - M. Klier (46. Grich), Kinter, Nikolov, P. Pešek - Mikulka, A. Vokoun, Rakár, Pečený - Dobiáš, D. Klier (57. Huml)