Bakovští rozhodli o pohodové výhře již v prvním poločase

SK Bakov nad Jizerou – FK Kralupy 1901 3:0 (3:0)

K prvnímu delšímu výjezdu na Boleslavsko se vydal kralupský FK 1901. Před zápasem musel trenér Šimek řešit absence čtyř hráčů, kteří nastoupili k poslednímu zápasu proti Lužci. Hrát nemohli Jeřábek, Tarbaj, Topol a M. Pešek. Naštěstí se v týdnu podařilo Kralupům získat dvě posily, konkrétně zkušeného Dvorského a mladého Růžka. Oba i vzhledem k nedostatku hráčů museli nastoupit od začátku zápasu. Ten se vyvíjel od prvních minut lépe pro domácí fotbalisty Bakova. Po deseti minutách hry se nepříjemně zranil pravý obránce Kralup P. Pešek a než stačili hosté vystřídat, tak domácí udeřili, kdy Vaňkův centr usměrnil do sítě hrudí Mlynka – 1:0. Ve 25. minutě se prosadili Bakovští po sporném rohovém kopu. Velký závar v malém vápně nakonec ukončil kapitán domácích Sedláček – 2:0. Dvě minuty před koncem prvního poločasu zasadil Bakov soupeři definitivní hřebíček do rakve, když Vaněk postupoval s míčem a kralupská obrana se rozestupovala tak dlouho, než měl hráč ideální střeleckou pozici a nemýlil se – 3:0. Druhý poločas se odehrál spíše z povinnosti. Bakovští kontrolovali hru na polovině Kralup a ti se nezmohli na odpor. Až pět minut před koncem se dostal do šance hostující kanonýr Müller, ale jeho střelu vytěsnil brankář Louda mimo tři tyče. Stejný hráč se dostal znovu do velké šance minutu před koncem, ale domácí brankář byl opět pozorný. Byly to dvě největší šance Kralup v zápase. Bakov potvrdil roli favorita a bez větších problémů porazil oslabeného soupeře. Kralupští mají šanci na nápravu v neděli 22.9., kdy na svém stadionu V Olších hostí silný tým Řepína. Utkání začíná už v 16:30.

Branky: 12. Mlynka, 25. Sedláček, 43. Vaněk

Sestava Kralup: Křemenák – P. Pešek (12. Pixa), Černý, Dvorský, Řenč – Růžek, J. Polák, R. Polák, Pexa – Müller, J. Matějček