Béčko doma porazilo Novou Ves 3:1

V 15. kole IV. třídy Mělnicka jsme na našem stadionu V Olších přivítali mužstvo z Nové Vsi.

První poločas se nám herně nepovedl. Snaha a šance na skórování byly, což o to, ale jen snaha nestačí a koncovka jako například v podání Vintra, Machary, Kintera či Kefurta, musí být přesnější. A to jsme mohli být rádi, že hostující forvardi nepatřili mezi ty technicky a rychlostně vybavené fotbalisty, jelikož šancí na otevření skóre zápasu měly na náš vkus až moc.

Druhý poločas byl již povedenější. Alespoň co se přesnosti v koncovce týče. V 52. minutě tváří v tvář brankáři nezaváhal Miroslav Vintr. V 64. minutě dalekonosnou přízemní pumelicí překonal "gólmana" Jan Šíma a o dalších deset minut později skóroval i díky přispění "brankáře" z přímého kopu Dalibor Dobiáš.

Hosté pak v závěru po chybě Raška v rozehrávce jen upravili skóre na konečných 3:1.

FK Kralupy 1901 "B" - Sokol Nová Ves 3:1 (0:0)

Góly: 52. Vintr, 64. Šíma, 74: Dobiáš

Sestava: Rašek - Faltus, Grich, Hemr, Kinter (46. Šíma) - Kefurt, A. Kolmistr, Machara, M. Kolmistr (60. Lachman) - Dobiáš, Vintr (58. Hrabal)