Béčko doma s Ledčidcema opět vítezně

V posledním domácím utkání této sezóny jsme na hřišti V Olších přivítali mužstvo Sokola Ledčice.
 

Neuběhla ještě ani minuta a už jsme prohrávali, kdy se nedohodli Hemr se Šourem a hostující forvard měl práci jednoduchou. O minutu později následovalo další nedorozumění v obraně, ale tentokrát samostatný unik soupeř neproměnil. Teprve poté jsme převzali iniciativu a soupeře jednoznačně přehrávali. Z množství šancí jsme proměnili pouze dvě, kdy se trefil Jakub Matějček a benjamínek Denis Klier. Soupeř však tři minuty před koncem první půle z trestného kopu srovnal. 

 
Do druhé půle nastoupili Kinter s Kefurtem a i díky nim se nám dařilo znovu soupeře přehrávat. Právě po kombinaci těchto dvou hráčů vstřelil Kefurt třetí branku. Ledčičtí fotbalisté v 73. minutě naposledy stihli vyrovnat, ale ihned nato po oku lahodící kombinaci vstřelil vítězný gól Jakub Matějček. V samotném závěru ještě upravil skóre Jan Šíma, který bodlem prostřelil z ostrého úhlu hostujícího gólmana. 
 
Pochválit je třeba brankáře Václava Šoura, který zneškodnil několik velkých šancí soupeře, Martina Kolmistra, který se i přes zranění neúnavně nabízel a z pravé strany servíroval útočníkům balóny do vápna, a také teprve patnáctiletého Denise Kliera, který se svým dospělým spoluhráčům minimálně vyrovnal a nechybělo moc a mohl vstřelit i více než jednu branku. 
 
Obrovské díky patří také našim fanouškům za jejich vytrvalou podporu!
 
 
 
 
FK Kralupy 1901 "B" - Sokol Ledčice 5:3 (2:2)
Góly: 7. a 75. J. Matějček, 39. Klier, 56. Kefurt, 89. Šíma - 1. a 73. T. Janovský, 42. Černý
 
Sestava: Šour - Faltus (46. Kinter), Nikolov, Hemr, Grich - M. Kolmistr, A. Kolmistr, Šíma, Klier - Dobiáš (46. Kefurt), J. Matějček

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode