Béčko si na úvod jara zastřílelo

V prvním jarním kole Rebel III. třídy okresu Mělník přivítalo naše B mužstvo TJ EMĚ Mělník, které se po podzimní části sezóny nachází na posledním místě tabulky s nula body na kontě.

Úvod utkání byl v režii našich fotbalistů, kteří na soupeře vlétli, jen ve finální fázi chyběla přesnost. Skóre otevřel až v deváté minutě Denis Klier doklepávkou do prázdné branky hostů. O čtyři minuty později bylo ještě veseleji, když opět Klier lobem z hranice velkého vápna nedal Traxlerovi v brance šanci zasáhnout.

Do konce prvního poločasu se pak trefil ještě David Zabilanský, který předskočil svého soupeře a v těžké pozici dokázal zužitkovat centr z pravé strany.

První pětačtyřicetiminutovka tak skončila za stavu 3:0.

Druhý poločas byl pak opět v jasné režii Kaučukářů. V 59. minutě dovršil hattrick Klier, následně se dvakrát v rozmezí deseti minut prosadil Glogas a v závěru zápasu zvýšil na konečných 7:0 teprve sedmnáctiletý dorostenec Filip Šebesta.

Vstup do jara tak naší rezervě vyšel. V dalším kole ji však čeká těžší soupeř – TJ Sokol Ovčáry.

FK Kralupy 1901 B – TJ EMĚ Mělník 7:0 (3:0)

Góly: 9., 13, a 59. Klier, 41. Zabilanský, 67. a 77. Glogas, 84. Šebesta

Sestava: Křemenák – Neumann (46. Malík), Nikolov, Koníček – M. Kolmistr, Glogas, A. Kolmistr, Kinter – Klier, Pakandl (68. Šebesta), Zabilanský

Rozhodčí: Toráč Martin