Béčko si z Vojkovic odváží pouze jeden bod

V posledním utkání podzimní části sezóny nám los přisoudil rezervu Vojkovic. Vojkovičtí před tímto zápasem byli díky statistikám favority, když okupovali sedmé místo tabulky. Ale statistiky jsou jako bikiny. Naznačí hodně, ale neprozradí všechno...

Začátek první pětačtyřicetiminutovky přinesl vyrovnaný boj. A když oba mančafty vstřelily shodně po jednom gólu, tak i smírně skončil. Jako první se radovali domací hráči, když se po individuální akci po naší pravé straně prosadil Tomáš Brožek. To bylo do poločasu z domácí strany vše a od té doby jsme byli před brankou vojkovických fotbalistů. Nejdříve pálil Denis Klier, ale svým pokusem ohrozil tak maximálně rohový praporek. Poté se po parádní okulahodící akci Adama Kolmistra doslova prodral k zakončení Jakub Huml, ale chyběl snad decimetr. 

Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali až dvě minuty před poločasem. Skvěle zahranou standardku Martina Kolmistra usměrnil do branky Dalibor Dobiáš.

Do druhého poločasu jsme šli s jasným úkolem. Přežít první desetiminutovku. To se nám povedlo a ba co víc, dostali jsme se i do vedení. To se v šanci ocitl Vojtěch Pakandl a slabší levačkou propálil gólmana Nociara. O čtvrthodinu později bylo ještě veseleji. Denis Klier na levé straně přešel hned přes tři protihráče, předložil míč před branku Dobiášovi a útočník jeho kalibru nemá problém proměnit.

Bohužel poté přišel blackout. Vojkovice dokázaly díky šťastným brankám Linharta a Krále vyrovnat a zápas se musel rozhodovat v penaltové loterii. Za nás postupně proměnili Kinter, Pakandl a Pečený. Martin Kolmistr bohužel takové štěstí neměl, a když domácí Kaša proměnil i pátou penaltu Vojkovic, mohli se domácí radovat ze dvou bodů.

 

SK Vojkovice "B" - FK Kralupy 1901 "B"    3:3 (1:1) - 5:3 na pen.

Góly: 18. Brožek, 77. Linhart, 82. Král; RPK Kaša - 43. a 76. Dobiáš, 61. Pakandl

Sestava: Rašek - Vránek, Kinter, Huml, M. Klier - Pečený, Pakandl, M. Kolmistr, D. Klier - Dobiáš, A. Kolmistr

 

Rozhodčí: Kudrna Pavel - Slavkovský Marian, Pixa Josef

 

Kaučuk do toho!!!!

 

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode