Béčko vyhrálo ve Spomyšli

Naše mužstvo se v posledním venkovním utkání této sezóny utkalo s fotbalisty Spomyšle.

Před zápasem jsme dle statistiky byli pasováni do role favorita. Jenže statistiky jsou jako bikini, napovědí hodně, ale neprozradí všechno. Zvláště, když jsme se sešli pouze v devíti a do branky obětavě naskočil Cyril Nikolov, který původně zaskakoval jako trenér místo Karla Nešetřila. Venca Šour, obvyklá to gólmanská jednička, tak musel do pole.

Taktika před zápasem zněla jasně. Zaparkovat autobus ála José Mourinho a jeho Chelsea, i když v našem podání to byl spíše mikrobus. Ale i ten na domácí platil a co prošlo dobře sformovanou obranou, to lapil Nikolov v bráně.

I v útoku jsme dělali místním obráncům potíže a po několika standartkách a rohových kopech jsme se dočkali odměny. Právě po rohu se k odraženému míči dostal Šour a ten snad životní střelou z otočky trefil i za pomoci břevna růžek branky domácího brankáře a zhruba po pětadvaceti minutách nás poslal do jednobrankového vedení.

Domácí se po zbytek zápasu, až na jednu skrumáž, díky výbornému taktickému výkonu k ničemu nedostali a mohli být rádi, že naše rychlé brejky v podání Felixe, Dobiáše či Kevina Valdhanse neskončili v síti.

Celé mužstvo podalo fantastický výkon. Ne, co do fotbalovosti, ale co se týmového ducha týče. Všichni plni odhodlání bojovali někdy až na hranici sebedestrukce a zaslouží velkou pochvalu a uznání.

V posledním utkání sezóny 2014/2015 přivítáme SK Úžice. Budeme rádi, když nás dorazíte podpořit.


SK Spomyšl - FK Kralupy 1901 "B" 0:1 (0:1)

Góly: Šour

Sestava: Nikolov - Kinter, Krpec, A. Kolmistr, Šour - Valdhans, M. Kolmistr, Kefurt, Felix - Dobiáš

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, Kralupy nad Vltavou, 27801
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode