Český pohár 2017 - rozlosování a info

Tento rok se zúčastníme Českého poháru. V následujících řádcích se dozvíte rozlosování naší skupiny, ale i například kdy je sraz apod.

Skupina B:

1. TJ Viktoria Všestudy
  2. FK Kralupy 1901
  3. Sokol Dolany "B"
  4. AFK Vraňany

Zápasy:

18. 2. 2017, 16:00 - FK Kralupy 1901 - Viktoria Všestudy 1:5 (1:2)

V utkání hraném na umělém povrchu Admiry Praha jsme se překvapivě ujali vedení, kdy Kefurtův střílený centr uklidnil za Lorencova záda Matěj Řenč. Bohužel zanedlouho bylo vyrovnáno. Po rohovém kopu propálil Loškoski vše co mu stálo v cestě a Lang v bráně byl bez šance. Poločasový výsledek uzavřel skvělým přímým kopem Bulva.

Druhý poločas se víceméně hrál na naší polovině. Hned z kraje druhé pětačtyřicetiminutovky se po centru Švancary prosadil hlavou Polák. Poté zvyšovali Janíček a opět Bulva z přímého kopu.

My jsme hrozili pouze z protiútoků, ale vážnější příležitost jsme si nevypracovali. Naši pasivitu v druhém poločase tak dokázali všestudští hráči potrestat celkem třikrát a zápas skončil za stavu 1:5.

Sestava: Lang - Hájek, Černý, Řenč, Kinter - D. Klier (75. Valdhans), M. Kolmistr, Froněk, Kefurt - Pakandl, Růžička (46. Dobiáš)

25. 2. 2017, 17:00 - AFK Vraňany - FK Kralupy 1901 2:7 (1:3)

Góly: Růžička, Kefurt, M. Klier, Pečený, Kinter, D. Klier, Dobiáš

Sestava: Lang - Hájek, Černý, Řenč, Kinter - D. Klier, Kefurt, M. Klier, Pexa - Dobiáš, Růžička

Střídali: Malík, Pečený, Grich

4. 3. 2017, 10:15 - FK Kralupy 1901 - Sokol Dolany "B"

Sraz a místo konání bude běhěm týdne doplněno...