Dorostenci podpořili své mladší spoluhráče na charitativním běhu

Část našeho týmu dorostenců se v neděli 21. 5. zúčastnila charitativního Běhu pro dobrou věc, který každoročně pořádá Dům dětí a mládeže Kralupy nad Vltavou.

Letošní 6. ročník této akce byl pro nás navíc speciální, protože se běžel pro členy našeho klubu, Amálku a Matěje Vrabcovi, kteří nastupují v našich barvách v kategorii minipřípravky respektive starší přípravky.

Amálka s Matějem přišli o maminku a dostali se společně s tatínkem do tíživé životní situace. Jako klub jim tímto vyjadřujeme podporu a zároveň jsme velice pyšní na naše dorostence v čele s trenérem Richardem Kinterem, kteří této rodině přišli podporu vyjádřit osobně.

Jeden klub. Jeden tým. Jedna rodina.

 

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode