Důležitý zápas jsme zvládli!

V dalším kole okresního přeboru jsme zavítali do sportovního areálu ve Mšeně, kde nás přivítalo místní SK. Soupeři jsme měli co vracet, protože nás dokázal v podzimním zápase porazit, takže motivace byla vysoká. Do soupeře se náš tým zakousl od první minuty a po necelé minutě hry rozvlnil síť kanonýr Müller. Poté jsme měli míč většinu času na kopačkách a Mšeno hrálo jen na nakopávané míče, které naše defenziva precizně odvracela. Malé náznaky šancí se přestály a zhruba po půlhodině Müller s mladým Matějčkem prakticky rozhodli o exportu tří bodů do Kralup. Do konce poločasu se nic zajímavého už nestalo, takže se šlo do kabin s krásným výsledkem.
     Úvod druhého poločasu byl doslova bláznivý. Nejprve Müller dovršil hattrick, ale poté snížil Wasyliw po odraženém přímém kopu znovu na rozdíl tří gólů. Poté se hra odehrávala mezi vápny a hrál se klidný zápas bez zbytečných emocí. Svou pětadvacátou branku v sezoně zaznamenal Tarbaj, ale vzápětí snížil z přímého kopu Mansfeld. Poslední slovo měli ovšem kralupští, kteří góly Müllera s Křemenákem dali výsledku konečnou podobu. Pro Křemenáka to byl první letošní gól, který se mohutně oslavil. Zápas s přehledem zvládlo trio rozhodčích v čele s hlavním Pixou.
     Touto výhrou jsme se dostali o dva body před Veltrusy, které zaváhaly ve Velkým Borku. Skvělý výkon podal v zápase Zima, který se vrátil do sestavy po karetním trestu. V příštím zápase, který bude zároveň rozlučkou s domácím prostředím, přivítáme 10.6. od 17 hodin tým Dolních Beřkovic. Věříme, že se s námi přijde rozloučit na stadion V Olších co nejvíce diváků!
 

SK Mšeno - FK Kralupy 1901 2:7 (0:3)
 

Branky Kralup: 1., 27., 48. a 67. Müller, 28. J. Matějček, 59. Tarbaj, 88. Křemenák

Sestava: Půček - Zima, Černý, V. Matějček, Krpec - Vokoun, Jeřábek, Tarbaj, J. Matějček - Müller, M. Pešek (72. Křemenák)

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, Kralupy nad Vltavou, 27801
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode