Kralupy si zajistily další výhrou nové dresy

V předposledním kole okresního přeboru zavítal kralupský FK 1901 do Nové Vsi. Kralupští nastoupili k zápasu v improvizované sestavě. Domácí se nescházejí a tak jejich střídačka zela prázdnotou. V bezproblémovém a čistě hraném utkání se v desáté minutě dostala do vedení Nová Ves, kdy střela zpoza vápna skončila k překvapení všech v kralupské svatyni. Z vedení se domácí neradovali dlouho. O čtyři minuty později nadzvedl Dobiáš patičkou nahrávku Jeřábka a J. Matějček potvrdil střeleckou formu. Ve sedmadvacáté minutě zahrávali hosté po faulu na Müllera pokutový kop, ale Černý nechal vyniknout zkušeného Kocourka. Do konce poločasu se už skóre nezměnilo. Do druhého poločasu vstoupili lépe kralupští. Gólovým vyústěním byla situace z třiapadesáté minuty, kdy rohový kop Jeřábka usměrnil do branky znovu J. Matějček. Po hodině hry se zapsal do střelecké listiny Dobiáš, kterému připravil gól Jeřábek. Po zbytek zápasu se hrál otevřený fotbal a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Tečku za utkáním mohli dát domácí, ale hlavičku z šesti metrů Půček fantastickým zákrokem vyškrábl nad břevno. Bezchybný rozhodčí Blahout vzápětí ukončil utkání. Kralupský celek si výhrou zajistil nové dresy, které věnuje nejlepšímu jarnímu týmu firma Belsport. V posledním zápase v sezóně Kralupy přivítají Veltrusy a hraje v sobotu od 13:30. Kralupský tým doufá, že se v rozlučkovém zápase na stadionu V Olších sejde početná návštěva.

Branky Kralup: 14. a 53. J. Matějček, 60. Dobiáš

Sestava: Půček – V. Matějček, Černý, Pixa, Vokoun – J. Polák (79. R. Polák), Jeřábek, Topol, J. Matějček – Müller, Dobiáš (71. Křemenák)