Nastartovaly Kralupy po vydřené výhře novou sérii?

V osmnáctém kole okresního přeboru zavítali fotbalisté Kralup do Byškovic, kde se střetli s rezervou Neratovic. Vzhledem k posílení domácích o hráče divizního áčka se dal očekávat kvalitní fotbal. Úvod zápasu patřil domácím, kteří dlouho nepustili svého soupeře do akce. Nicméně jako první udeřili Kralupy, kdy Jeřábkův přímý kop vyrazil brankář Neratovic do Müllera a od toho za brankovou čáru. Kralupy se z vedení neradovaly dlouho, protože Palanský vyrovnal křižnou střelou na 1:1. Znovu do vedení dostal kralupské fotbalisty Müller a když po krásné akce zvyšoval Topol na 3:1 pro hosty, tak se zdálo, že Kralupy půjdou do kabiny s dvoubrankovým vedením. Ovšem proti byl Gabčo, který si dvě minuty před koncem poločasu přistrčil míč rukou, obešel tři hráče a střelou přes celou bránu dostal svůj tým znovu do zápasu. Ve druhém poločase vsadili hosté na bránění a Neratovice hrozily pouze ze standardních situací. Důležitý moment přišel dvacet minut před koncem, kdy postupoval kralupský kanonýr Müller sám na brankáře, byl faulován a domácí hráč dostal červenou kartu. Stejná situace se opakovala za dvě minuty, ale rozhodčí Blahout se bál vyloučit Neratovicím dalšího hráče. Definitivní tečku výsledku dal pět minut před koncem J. Matějček a Kralupy si tak odvezly vydřenou výhru proti kvalitnímu soupeři, který se snažil hrát fotbal a sehrál s lídrem tabulky vyrovnanou partii. Vzhledem k tomu, že na špici tabulky vyhrála počtvrté v řadě o gól rezerva Libiše a zvítězily i Veltrusy, tak bodový náskok zůstává stejný jako před tímto kolem.

Branky Kralup: 7. a 22. Müller, 34. Topol, 86. J. Matějček

Sestava: Křemenák – Pixa (72. Beneš), Černý, Krpec, Řenč – Topol, Jeřábek, Tarbaj (80. Pešek), Vokoun – Müller, J. Matějček