Nejen Mělnické týmy jdou štěstíčku naproti

Nikoli jen mělnické týmy, ale již týmy z ostatních okresů, jdou naproti štěstíčku jinak než fotbalově. Nejčerstvějším příkladem jsou Mladoboleslavské Pěčice, nejdříve se protrápili k vítězství nad Lužcem, gólem z penalty v 99. minutě. Aby je rozhodčí podržel i podržel proti Kralupům.

Hosté se dostali do vedení po pěkné kolmé nahrávce mezi stopery, kam si naběhl útočník a na dlouhou nohu přehodil padajícího Luksíka. Po této, situaci začali domácí více tlačit dopředu a ohrožovat hostující branku v tu chvíli největší šanci spálil Muller, když nedokázal osamocen překonat golmana Pěčic. Sporný okamžik přišel v 25 minutě, kdy dlouhý míč za obranu Pěčic dobíhal Muller a vyběhnutý gólman ho zastavil nedovoleně ( žádný brutální zákrok, ale škobrtnutí o nohy domácí útočníka bylo evidentní, v 13 z 14 týmů B-třídy by se pískalo ve prospěch domácích) místo spravedlivého vyloučení, sporadicky, ale za to každý jejich rychlí přechod na útočnou polovinu byl nebezpečný. Domácí odpověděli ve 30 minutě z PK, po zákroku na Mullera. Domácí ucítili šanci ještě výsledek překlopit do poločasu ve svůj prospěch, bohužel selhali na žalostném zakončení.


V druhém poločase, začali být hosté aktivnější a vytvářeli si šance, které pochytal v domácí brance jistě chytající Luksík. Největší Kralupskou šanci měl v probíhajícím druhém poločase Jeřábek, když dostal zpětnou nahrávku na velké vápno, bohužel na těžkém terénu netrefil ideálně míč. Už vypadalo, že oba týmy se spokojí s bodem, když se v 75 minutě prosadil po centru hráč Pěčic. Od této chvíle převzali otěže na zbytek utkání trojice arbitrů, kralupští do této chvíle neměli ani jeden offside a po konci utkání jich rozhodčí na pokyn pomezního odpískal 7, i takové kdy domácí hráč předbíhal protihráče.

Utkání skončilo vítězstvím Pěčic ke spokojenosti rozhodčích za dobře odvedenou práci. Omlouvám se všem, které jsem poškodil, pošpinil, ale už mě nebavilo vynechávat angažování rozhodčích a jejich ovlivňování v zápasech. V příštím kole opět doma Kralupští uvítají tým z Byšic, povinností zůstávají 3 body!!

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode