OP: 16. kolo SK Vojkovice - FK Kralupy 1901 3:2 (0:0)

 

Z Vojkovic bez bodu

Druhý víkend v březnu se rozjely odvety  nejvyšší okresní soutěže. V prvním ostrém utkání jsme zajížděli do nedalekých Vojkovic, aktuálně druhý celek soutěže s nejvyššími ambicemi. Podzimní zápas skončil 1:2 po penaltách pro našeho soupeře.


Kouč Machara měl poprvé za celou přípravu vcelku kompletní sestavu ( jediným chybějícím byl Miler). První poločas byl spíš oboustranné oťukávání, kdy domácí měli míč víc na svých kopačkách a nám se dařilo vyvarovat větších chyb a eliminovat jejich dlouhé nákopy za obranu. Nakonec největší šanci první půle měl Matějček, který mohl využít ke skórování nedorozumění v domácí obraně, bohužel ho vychytal Heimrath.
 

Cíl v druhé půli bylo udržet co nejdéle remízový stav nebo lépe udeřit v nějaké brejkové situaci. Bohužel přišla opět naše desetiminutovka na začátku druhé půle a pohodlné dvoubrankové vedení domácích po naší nedůslednosti uvnitř vápna. Prosadil se nadvakrát hlavou tentýž hráč. V tuto chvíli to s námi nevypadalo nejlíp a domácí se tlačili víc do brány. Nakonec další branka přišla z našich kopaček, když Matějček obral na půlící čáře domácího stopera a postupoval sám na brankáře, kterého prostřelil. Neuběhlo ani deset minut a bylo srovnáno, když se nádherně při přečíslení prosadil Pexa a vymetl pavučinky domácí svatyně. Z naší strany to bylo po zbytek utkání vše a žádné využití euforie nepřišlo. Naopak jsme si v poslední desetiminutovce nechali zbytečně vstřelil rozhodující branku, kdy jsme si nedokázali pohlídat jeden z nespočetných náběhů za obranu a Tetiva se nemýlil. 


Lang- Vokoun P., Polák R., Řenč, Topol (Beneš)- Vokoun A., Polák J., Zavadil (Topor), Pexa- Růžička, Matějček J.

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode