OP: 25.kolo FC Lobkovice - FK Kralupy 1901 2:3pp (2:1)

Nedisciplinovanost nás stála bod navíc

Ve vyrovnané tabulce není lehkého soupeře, natož na jeho domácím trávníku. Čekal nás nelehký soupeř Lobkovice, který těží především z domácího prostředí. Před utkáním by se jakýkoliv bodový výsledek bral, ale po skončení utkání u nás převládalo zklamání ze zbytečné ztráty nakonec jen jednoho bodu, ale hlavně díky naší vlastní nedisciplinovanosti a zbytečnému vyloučení…

 


Před utkáním trávník zkropil silný déšť, ale to nám spíše prospělo a od úvodní minuty jsme konečně byli aktivní a odměnou byla branka v desáté minutě. Matějček na netypickém postu a to záloze, si zaběhl za obranu, nic nevymýšlel a propálil domácího brankáře. Jediná domácí hrozba Gabčo St. nám dlouho nenechal vedení. Na hranici vápna si poradil s Řenčem a podobně jako Matějček zakončil - vyrovnáno. I přesto brzké vyrovnání nás to nesrazilo, ale spíše se hra od nás zrychlila a přicházeli další šance, bohužel tu největší nevyužil Tarbaj. Pak přišlo nesmyslné vyloučení Zavadila, který si neodpustil poznámku na výroky sudích a šel pod sprchy.  Do té doby jsme měli i přes vyrovnaný výsledek zápas ve svých rukách a bylo otázkou času kdy nám tam něco spadne. Bohužel se po tomto okamžiku hra více přelívala před naší branku, ale většina domácích pokusů byla nepřesná nebo byla zblokována. V nastaveném čase první půle, nesmyslně zajel Řenč zezadu do jednoho z domácích útočníků ve velkém vápně a nemohlo následovat nic jiného než penalta ( to ještě Matěj mohl být rád, že neobdržel žlutou kartu, jelikož by znamenala vyloučení). Lang si sice sáhl, ale na razantní střelu více neměl. Tím i poločas skončil.  

 

Do druhého poločasu jsme šli s jednobrankovým mankem a k tomu o deseti, před námi nelehký úkol vyrovnat a urvat nějaký bod. Domácí s vědomím vedení zalezli na svojí polovinu a především dlouhými nákopy se snažili hrát na brejky. Naštěstí v tomto utkání fungovala obrana a s takovými pokusy si dokázala lehce poradit. Naše snaha o vyrovnání končila především v rukavicích domácího brankáře a díky němu nepřišlo vyrovnání dříve. O to se postaral Tarbaj, když se k němu odrazil balón a pro něj nebyl problém zakončit do poloprázdné branky. Do konce utkání zbývala čtvrt hodinka a my jsme podnikali další útok za útokem, jelikož výhra byla hodně blízko. Bohužel žádnou další šanci jsme nevyužili.
Při penaltovém rozstřelu čaroval Lang a vychytal nám jeden bod navíc.

 

Opět naší nedisciplinovaností jsme ztratili zápas, nejen díky vyloučení, ale i nesmyslnému faulu ve vápně.Naštěstí vezeme dva důležité body do vyrovnané tabulky a konečně se nám daří bodovat a to již potřetí za sebou. Rozhodně nebudeme chtít tuhle naší minisérii přerušit, ale naopak prodloužit a opět bodovat plným ziskem. Do Olší zavítají Kly, aktuálně nejhorší celek jara… I přesto, že je jejich hra jednoduchá, tak dělá především doma problémy nejedné obraně. 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode