OP 26. kolo: FK Kralupy 1901 - TJ Kly 4:5pp (2:3)

Den otevřených dveří

Zatímco většina lidí byla doma u televize a sledovala marný boj hokejistů, my jsme sehráli další mistrovské utkání. 

Zatímco jsme byli na výletě a všímali si všeho okolo jen ne fotbalu, tak Kly pohodlně vedly již o dvě branky. Obě branky padly naší nedůsledností. Asi jsme potřebovali prohrávat o dvě branky, abychom si začali všímat toho, že jsme již na hřišti. Hned z rozehrávky se nám podařilo snížit. Polák přenesl hru na Milera, ten vysunul Pexu a ten s trochou štěstí prošel hostující obranou, aby pod sebou našel Růžičku. Bylo sníženo. O dalších pět minut bylo vyrovnáno, to kdy hostujícím vápnem lítal jeden centr za druhým, až se jeden z nich dostal k Pexovi a ten pohodlně zakončoval. Poté nám nejspíše všem po tom výletu vyhládlo a šli jsme na párek, jelikož si Kly vzaly svoje vedení následně zpět. Krásně se trefil Morávek z TK. S jedno gólovou ztrátou jsme šli do kabin.


Na začátku druhé půle nám mohli hosté několikrát odskočit na dvě branky, díky Langovi se jim to nepodařilo. Vyrovnávací branka byla po pohledné akci na prvé straně, kdy Matějček vysunul Topola a ten utaženým centrem našel holeň jednoho z hostů. Skóre jsme v éže minutě mohli i nakonec otočit, ale Pexa orazítkoval pouze tyč. Naše vyrovnaní proto netrvalo ani sto dvacet sekund, střelec utkání Morávek zůstal sám ve vápně a mohl se radovat ze své čtvrté branky v utkání. Opět jsme museli dotahovat jako celé utkání, naštěstí se nám to podařilo. Na jeden z centrů si naskočil Řenč a hlavou uklidil míč na vzdálenější tyč. Mohlo být ještě veseleji, nejdříve v přečíslení jsme blbě využili nabídnuté šance a v posledních vteřinách utkání mohl rozhodnout Řenč, který osamocen netrefil hlavou bránu.

Penalty byly loterií, mohlo a vypadalo na dlouhý penaltový večer…ale to přišlo Pexovi zbytečné a poslal míč hodně vysoko nad bránu (pokud ještě nespadl, tak obíhá okolo Země J

Do konce ročníků zbývá odehrát poslední čtyři kola, s největší pravděpodobností budou sestupovat dva celky. Jasným a již sestupujícím týmem jsou Chvatěruby, o druhé sestupové místo stále usiluje teoreticky devět týmů.

 

 

Lang - Miler,Černý,Řenč,Beneš- Topol, J. Polák , Topor, Pexa - Matejček, Růžička

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode