1. kolo OP: FK Kralupy 1901 - SK Vojkovice 1:2 PP (1:1)

Vyrovnané utkání se zaslouženou remízou a vyřešením nadstavbového bodíku v podobě penaltového rozstřelu, to bylo první mistrovské utkání v Olších.

Do zápasu lépe vlétli domácí a po čtyřech minutách se poprvé radovali ze vstřelené branky, autorem byl R. Polák, který z hranice vápna krásnou brankou překonal brankáře hostí. Velkou zásluhu na tomto gólu měl i Jeřábek, který v pravý moment míč přepustil a zmátl tím nejen obranu, ale i brankáře. Domácím vstřelená branka spíše uškodila než-li je uklidnila, ve zbytku poločasu byli hosté častěji na míči a jejich střelecké pokusy končily daleko od domácí svatyně.
 

V druhém poločase se moc na hře obou týmu nic nezměnilo, hosté se častými pasy za obranu pokoušeli překonat perfektně fungující obranu a domácí hrozili spíše sporadicky a po rychlých brejkách. Dvakrát domácí podržel Křemeňák, bohužel u třetí šance už byl krátký a byl překonán hýžděmi hostujícího záložníka. Oba týmy měly do konce utkání ještě po jedné obrovské šanci. Hostující obraně upláchl Matějček, bohužel v tváří tvář brankáři nezvolil správné zakončení a šel do kličky, která mu nevyšla. Na druhé straně nevyužil větší chyby v zadních řadách Kralupských Simonics a prvním dotekem si sám zmařil brankovou příležitost.

Od minulého roku se v okresních soutěžích po nerozhodném výsledku kopou „desítky“. Hru nervů lépe zvládli hosté a to v sedmé sérii, nejprve neproměnil Andr.
Proměnil: Beneš(2.) Pešek (3.), Miler (4.), Matějček (5.), Řenč (6.)
Neproměnil: Jeřábek (1.), Andr (7.)
Vysvětlivky: čísla za jmény značí pořadí při pen. Rozstřelu

Sestava: Křemeňák- Beneš, M.Pešek, Řenč, Miler- J.Polák (28.Topol), R. Polák (69. Andr), Jeřábek, Vokoun- Matějček, M. Topor

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, Kralupy nad Vltavou, 27801
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode