Po rozpačitém záčátku skončil zápas exhibicí!

     V dalším kole Atletico okresního přeboru přivítal celek z Olší nevyzpytatelnou rezervu Libiše. Trenér hostů Urbanec musel lepit sestavu. Chyběla mu šestice hráčů základní sestavy a do hry musel postavit vše, co mělo ruce a nohy. To vše nasvědčovalo lehkému průběhu zápasu, ale opak byl pravdou. Ve druhé minutě měla velkou šanci Libiš, ale stoper Černý vykopával míč z brankové čáry. Kralupy sice měly územní převahu, ale šance dlouho nepřicházely. Po dvaceti minutách namazal hráč Libiše míč na nohu M. Peškovi, jenže ten tváří tvář střílel mimo. Aktivní Libiš se snažila hrát na rychle brejky a jeden se jim povedl. Po propadnutí domácích hráčů šli dva hráči na stopera Černého, toho vybagovali a Lemarie otevřel skóre. Zanedlouho přišel důležitý okamžik zápasu, kdy domácí Beneš neúmyslně zranil hostujícího Matiho a Libiš musela dohrávat zápas v deseti hráčích. Toho po chvíli využil kapitán Jeřábek, který zpoza vápna střelou o tyč vyrovnal. Dvě minuty před koncem poločasu po centru Řenče obrátil vývoj zápasu Müller.

    Obrázek hry ve druhém poločase byl ovlivněn faktem, že hosté hráli v deseti mužích a otázkou zůstávalo, na jakém čísle se zastaví domácí brankostroj. Po hezkých akcích se čtyřikrát ve druhém poločase prosadil Müller a jednou Tarbaj s Topolem. Musíme ocenit bojovnost hráčů Libiše, která působila po celý zápas sympatickým dojmem a hrála velmi čistě. Velkou zásluhu na tom, že skóre zůstalo jednociferné měl dvoumetrový brankář Libiše Kratochvíl. S velkým přehledem odřídila zápas trojice rozhodčích v čele s hlavním Kozlíkem.     

    Následující kolo odehrajeme na horké půdě ve Velkém Borku, který vyhrál sedm posledních domácích zápasů a nečeká tam náš tým nic jednoduchého. A jelikož hrají v sobotu Veltrusy na hřišti Dynama, tak toto kolo může hodně napovědět. Doufáme, že si do Velkého Borku najde cestu co nejvíce našich fanoušků!

 
)

FK Kralupy 1901 - Sokol Libiš "B"     8:1  (2:1)


Branky Kralup: 34. Jeřábek, 43., 48., 58., 73. a 79. Müller, 59. Topol, 62. Tarbaj

Sestava: Půček - Beneš, Černý, Krpec, Řenč - Topol (75. V. Matějček), Jeřábek, Tarbaj, J. Matějček (63. Vokoun) - Müller, M. Pešek (55. Stegbauer)

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode