Prohra v Borku by mohla mrzet!

    Do zápasu jsme vstupoval tým s vědomím, že Veltrusy zvítězily podezřele na Dynamu. Kousek za Mělníkem na nás čekal soupeř, který vyhrál na domácím hřišti sedmkrát v řadě. Od úvodních minut se hrál vyrovnaný fotbal a každý chvilku, tahal pilku. Velký Borek, který má stejně jako my mladý tým, tak hrál na rychlé protiútoky a jen vlastní neschopností nezakončili hráči pár nadějných brejků. Z našeho týmu měl hned v první minutě šanci Müller, jinak se spíš branka dobývala a hrálo se před velkým vápnem. Když už se pomalu všichni připravovali na poločasový hvizd, tak byl ve vápně faulován Müller a Tarbaj penaltu se štěstím proměnil.
     Jak už to tak bývá u nás zvykem, tak do druhého poločasu jsme vstoupili naprosto otřesně. Nicméně jsme vstřelili gól my, ale Müllerova branka nebyla pro údajný ofsajd uznána. Poté nás soupeř jednoznačně přehrával a vytvořil si řadu šancí. Ani gól na sebe nenechal dlouho čekat, když Krajník poslal míč přesnou hlavičkou obloučkem do šibenice. I nadále jsme hráli pasivně a po rohovém kopu poslal domácí do vedení Morávek. Aby toho nebylo na Kralupy málo, tak po druhé žluté kartě zamířil do sprch Řenč. Toto vyloučení kralupský tým paradoxně zvedlo a najednou začal domácí tým přehrávat. Ovšem udeřilo na druhé straně. Po brejkové situaci do otevřené obrany zamířil přesně Vavřina. Zanedlouho po zmatku v borecké obraně napálil Nesládek balón přímo do šibenice a bylo zaděláno na drama. I Velký Borek inkasoval po ošklivém zákroku červenou kartu a nastal velký tlak. Ve třetí minutě se Kralupy dočkaly gólu, ale branka znovu neplatila pro ofsajd, a tak jsme odešli popáté v sezóny poraženi a znovu o jeden gól.
     Myslíme si, že zápas byl hrubě ovlivněn pomezním rozhodčím Dudokem, který měl při druhém údajném ofsajdu praporek nad hlavou už v době kopu a ani nečekal, kdo zasáhne do hry. Naopak chválíme hlavního rozhodčího Blahouta, který zápas s přehledem zvládl. O těchto věcech a výhře Veltrus si myslíme své, ale vše závisí jen na nás a čtyři výhry bez ohledu na výsledky ostatních nám zajistí druhé místo, které je cílem. V předposledním domácím zápase přivítáme rezervu mělnické Pšovky a doufáme ve velkou diváckou podporu!

 

Velký Borek - FK Kralupy 1901  3:2  (0:1)

Branky Kralup: 41. Tarbaj (penalta), 77. vlastní

Sestava: Půček - Beneš, Černý, Řenč - Krpec, M. Pešek - Topol, Jeřábek, Tarbaj, Vokoun (66. J. Matějček) - Müller
 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode