Řenčovo gólopředstavení = z Jeviněvsi za tři body!

O posledním dubnovém víkendu jsme hráli na hřišti v nedaleké Jeviněvsi, kde své zápasy hraje zdejší Sokol. Domácí se před tímto utkáním nacházeli na pátém místě, tudíž byli pasováni do role favoritů.

Tuto roli se domácí jali potvrdit po dvaceti minutách hry. Naši chybu v rozehrávce potrestal střelou z hranice vápna Dominik Velický. Domácí, zřejmě již spokojeni s výsledkem polevili a dokázali jsme je přitlačit na jejich polovinu hrací plochy. V první příležitosti se objevil Dalibor Dobiáš, tvrdou ranou však neprostřelil domácího brankáře.

Do poločasu se nám však podařilo vstřelit zaslouženou vyrovnávací branku. Jáchym Kulhavý našel Řenče na hranici velkého vápna, ten se dokázal uvolnit přes obránce a umístěnou střelou k tyči překonal domácího gólmana Kyselu. 

Druhá pětačtyřicetiminutovka pro nás začala přímo fantasticky. Hned po pár vteřinách hry rozjel Řenč pohlednou akci, narazil si nejdříve s Kolmistrem, následně s Dobiášem a poté již uklidil balón z hranice vápna za záda bezmocného gólmana. A to nebylo z naší strany vše. Nejprve pálil z dálky Martin Kolmistr, ale Kysela jeho střelu do šibenice fantasticky kryl. Další akci vedenou Dobiášem ale zakončoval z hranice pokutového kopu Matěj Řenč, který tak po šestnácti minutách hry završil hattrick.

Po třetí obdržené brance se jeviněvští herně zvedli, zatlačili nás na naší polovinu a dokázali dokonce po nešťastně tečované střele Marka Paula snížit na rozdíl jediné branky.

Naše vítězství však potvrdil pět minut před koncem opět Řenč, když nikým nehlídaný uklidil míč po pěkné kombinaci Kliera a Pakandla do odkryté branky.

Z Jeviněvsi tak vezeme další tři body do tabulky. V následujícím kole nás na domácím stadionu V Olších čeká lídr soutěže ze Záryb.

 

 

Sokol Jeviněves – FK Kralupy 1901   2:4 (1:1)

Góly: 22. Velický, 70. Paul – 37., 46., 53. a 85. Řenč

Sestava: Šour – P. Pešek, Černý, Nikolov, Kinter – Kulhavý, Řenč, M. Kolmistr, Klier – Růžička (15. Pakandl), Dobiáš

 

 

 

Kaučuk do toho!!!!

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode