Shrnutí dosavadních přátelských utkáních A týmu

TJ Sokol Holubice – FK Kralupy 1901 2:3 (2:1)

FK Kralupy 1901 – PTZ Nelahozeves 4:1 (4:1)

FK Kralupy 1901 – FK Meteor Praha VIII U17 1:4 (1:3)

Střelci Kralup v přípravě: J. Matějček 3, Müller 2, Jeřábek, V. Matějček, Řenč

V prvním utkání přípravy přivítal celek Holubic na svém hřišti nováčka I.B třídy z Kralup. Vzhledem k úmornému vedru se hrál slušný fotbal a zápas byl vyrovnaný. První poločas sice patřil domácím, ale Kralupští ukázali ve druhém dějství, že mají více sil a těžký duel proti nováčkovi okresu otočili. Ve druhém přátelském zápase změřily síly FK Kralupy 1901 a PTZ Nelahozeves. Zápas se hrál na neutrální půdě v Hostíně. Jelikož hosté nepřijeli zdaleka kompletní, tak bylo od úvodních minut jasné, že zápas skončí výhrou Kralup. Ty nastřílely do poločasové pauzy čtyři pěkné branky a soupeř jen korigoval z penalty. Bohužel pro všechny aktéry se zbláznilo počasí a ani ne pět minut po zahájení druhé půle musel být zápas ukončen. Zápas kralupský tým moc neprověřil. Tuto středu se střetly ve Slatině FK Kralupy 1901 a FK Meteor Praha VIII U17. Kralupští se mohli na vlastní oči přesvědčit, jak se hraje fotbal. Mladí hráči o sobě věděli a lépe kombinovali. Celkově byla na jejich straně lepší i hra bez míče. Hrál se útočný fotbal a oba celky si vypracovaly velké množství šancí. Lepší produktivitu měl Meteor a tak se radoval ze zaslouženého vítězství 4:1. Hra Kralup postrádala rychlejší kombinaci a celkově nebyl výkon vůbec týmový. Do začátku I.B třídy zbývají pouhé dva týdny, což není moc času. Další prověrkou bude sobotní duel na hřišti Dynama Nelahozeves. Začátek zápasu je stanoven na 17:00.