Shrnutí prvních dvou přípravných utkání.

Shrnutí prvních dvou přípravných utkání.

FK Kralupy 1901- SK Baník Libušín 0:1 (0:1)

Na první utkání přijel tým z Kladenska, jednalo se o velmi kvalitního soupeře. Kromě vysokých teplot, jsme bohužel na rozdíl od soupeře museli řešit absenci až 8 hráčů a to se samozřejmě projevilo v naší hře. První a jediný gól vstřelili hosté přibližně v 24 minutě po pěkné kolmé nahrávce do vápna, kde se útočník nemýlil a podél Křemenáka skóroval. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a šancí s přibývajícím časem a docházejícími silami přibývalo.
 
FK Kralupy 1901- Slavoj Kladno 4:4 (3:1)

K druhému přátelskému utkání jsme si pozvali jeden z týmu Kladna. Sestava čítala již méně absencí, ale do ideálu měla ještě daleko, což se projevilo ke konci utkání. Do vedení šli hosté, kteří do té doby byli lepším týmem. Po obdržené brance jsme se herně zvedli a hosté byli na kolotoči. Bohužel v zakončení několikrát selhal J. Polák s Martinem Toporem, nakonec se nám do poločasu podařilo otočit skóre po dvou trefách Poláka a jedné Olaha. První poločas měl skončit větším rozdílem a to minimálně pěti branek.
 
Do druhého poločasu se udělalo pár změn, ale na hře to ze začátku nebylo znát. Během prvních patnácti minut druhé půle spálil Polák další dvě více než ložené šance, k němu se přidal Dobiáš. Bohužel se projevilo nedáš- dostaneš a hosté po snížení ožili odměnou jim bylo vyrovnání. Za nedlouho se prosadil Vokoun, když předskočil vyběhlého gólmana a těsně před ním špičkou kopačky tečoval míč. Sedm minut před koncem se hosté radovali z vyrovnání. Bohužel se nám potvrdila laxnost v zakončení na kterém budeme muset zapracovat a utkání se hraje celých 90 minut- v našem případě to bylo 20 minut z každého poločasu, na druhou stranu to bylo kvalitních 40 minut, kdy soupeř nevěděl zda je na fotbale nebo kolotoči.
 
Příští víkend jedeme do Švermova a poprvé by se měla sejít ideální sestava s nulovou absencí...

 

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode