V Kralupech se v neděli slavil ceněný double

Už před zápasem bylo jasno o tom, že se kralupský FK 1901 stal vítězem okresního přeboru. O postupu rozhodlo v sobotu Mšeno, které porazilo Veltrusy na domácím hřišti 3:1. V Olších se dal čekat útočný fotbal, což se nakonec také potvrdilo. Skóre zápasu otevřel po sedmi minutách hry důrazný Topol. O další čtyři minuty měl velkou šanci Pexa, ale mířil pouze do brankáře Tišic. Ve dvacáté minutě se uvolnil Müller, jenže jeho střelu zastavila pravá tyč. I Tišice se dostaly do příležitostí. Jejich šance skončily buď mimo branku nebo je pochytal brankář Půček. Čtyři minuty před koncem prvního poločasu udeřili znovu kralupští, když se Müller elegantně uvolnil přes dva hráče a přehodil gólmana. Začátek druhého poločasu se kralupským hráčům hrubě nevyvedl. V kritické dvaapadesáté minutě dvakrát inkasovali. Nejprve se hosté prosadili po rohovém kopu a ve stejné minutě vyrovnali tišičtí stav zápasu na 2:2. Poté se hrál i nadále pěkný, otevřený fotbal. Dvacet minut před koncem se prosadily domácí Kralupy, které poslal do vedení nádherným přímým kopem Jeřábek. O dalších sedm minut bylo ještě veseleji, když se po předchozích spálených šancí trefil jarní kanonýr J. Matějček, pro kterého to byla dvanáctá branka na jaře a šestnáctá celkově. Radost Kralupům netrvala dlouho. O minutu později se trefily Tišice střelou z dálky, která trošku zaplavala a brankář Půček si nešťastně srazil střelu do branky. Závěr utkání si kralupští zkušeně pohlídali a po zápase mohly začít oslavy. Jelikož vyhrál rezervní tým Kralup ve Spomyšli 9:1, tak se slavil V Olších double.

Branky Kralup: 7. Topol, 41. Müller, 71. Jeřábek, 78. J. Matějček

Sestava: Půček – Beneš, Černý, Pixa, Krpec – J. Polák, Topol (83. Vokoun), Jeřábek, Pexa – Müller (86. Křemenák), J. Matějček