Vysoká vyhra ?!

I takto zapeklitě může znít nadpis  pozápasového preview. Kralupští si udrželi svou domácí neporazitelnost a nad Vysokou zvítězili 4:1, bohužel ale díky administrativní chybě při zápise nejspíše čeká další postih.  Krutá realita, která není vždy fér, sráží tento klub opět na dno i přesto, že v letošní sezóně vybojoval v domácím prostředí 12 bodů a držel by se v horní polovině tabulky.

Až na pár slabších chvil zápas probíhal s jasnou převahou domácích. Ti už do poločasové přestávky mohli rozhodnout, bohužel se tak nestalo a jediným střelcem první půle se stal Topol, když střelou na zadní tyč nedal hostujícímu gólmanovi šanci zabránit úvodní brance.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté a po dvou minutách bylo srovnáno. Díky této brance se hosté dostali do sedla a na pár dlouhých chvil domácí uzavřeli před jejich vápnem. Místo aby hosté vstřelili vedoucí branku a inkasovali, po rohovém kopu a závaru před hostující brankou přistrčil Polák na hranici vápna Řenčovi a míč uklidil pomocí brankové konstrukce za záda hostujícího gólmana. Zanedlouho za domácím Luksíkem zacinkalo břevno. Třetí branku přidali domácí po brejku, když si s hostujícím gólmanem pohrál kralupský kanonýr Muller, to jakoby domácímu kanonýrovi nestačilo a měl chuť na větší zákusek. A to v podobě hostující obrany navrch s gólmanem.  Po této brance se zápas jen dohrával  příčinou byl nejen brankový rozdíl ve skóre, ale i hostující všímavost, kdy domácí střídající hráč nebyl uveden vůbec v zápise o utkání a byla podána následná stížnost.

Kralupští si sami zadělávají na problémech a začínají byt hlavními adepty v boji o záchranu. Veřme, ze tým okolo zkušeného kormidelníka a s podporou fanoušků, která je neutichající i v těchto těžkých chvílích, vše zvládne.