Zpět na vítězné vlně!


    Po otřesném úterním výkonu proti Veltrusům nás čekal v dalším kole okresního přeboru nevyzpytatelný celek Lobkovic, který v jarní části doma hraje výborně. Úvod zápasu byl opatrný s minimem šancí na obou stranách. Po vzájemném oťukávání si vzal míč Tarbaj, přešel přes tři hráče alá Robben a poprvé se měnilo skóre. Po půlhodině ho napodobil Müller, který si s domácími hráči včetně brankáře zatancoval a nemýlil se. O minutu později šel sám P. Pešek a prostřelil domácího brankáře. Do konce poločasu se nic zajímavého nestalo a náš tým měl solidně nakročeno k sedmé mistrovské výhře v řadě. Druhý poločas začal pro Kralupy špatně a Lobkovice byly v úvodních dvaceti minutách druhého poločasu jasně lepší. Nejprve po rohovém kopu zachránil tým reflexivně Křemenák, ale poté se už v šedesáté minutě měnilo skóre, když domácí hráč doklepával vyraženou střelu do prázdné branky. Rázem jsme se začli klepat o výsledek a kontaktní gól visel ve vzduchu, ale naštěstí nepadl. Konečnou podobu výsledku dal veterán Matějček, který po Müllerově průniku doklepával do prázdné branky. Nyní nás čekají dva těžké duely proti Neratovicím B a Dynamu, ve kterých jsme na podzim nezískali ani bod. Tyto zápasy prověří náš tým a musíme je zvládnout.


 

FC Merkuria Lobkovice - FK Kralupy 1901 1:4 (0:3)

Branky: 16. Tarbaj, 30. Müller, 31. P. Pešek, 88. V. Matějček

Sestava: Křemenák - Beneš, Černý, Krpec, Řenč (85. Zima) - Topol, P. Pešek, Tarbaj, Vokoun (46. J. Matějček) - Müller, M. Pešek (82. V. Matějček).

Kontakty

FK Kralupy 1901, z.s.
V Olších 498, 278 01 Kralupy nad Vltavou
IČO: 47006668
Luboš Černý - předseda
+420 602 443 623
cerny.lub@seznam.cz

Ladislav Míka - sekretář
+420 601 581 646
dvere.mika@email.cz
Vytvořeno službou Webnode